Uzman Bilgisayar ® 2003 yılında Yalova'da yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen ticari, muhasebe ve sektörel yazılımların bölgedeki satış ve servis hizmetlerini sağlayan firmamız, yürüttüğü tüm projelerde gerekli altyapı çalışmalarını yaparak, ileri teknoloji araçlarını kullanabilen güçlü bir teknik ekip oluşturmuştur. Her sektörden çok sayıda kurumun ihtiyaçlarına yönelik, özel yazılım yada donanım projeleri yürütmüş olan firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu deneyimle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı ve kurumsal projeler geliştirmiştir.


      Ağ ve sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurum ya da firmaların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bölgesel olarak birçok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini kullanarak, hizmet götürdüğü müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra satış sonrası teknik destek hizmetleri de vermiştir.

      Temel Hedeflerimiz; Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.